Pribeh brandu
Tvořme spolu

#4 Z pohádek nevyrosteme

Když jsme byli malí, snili jsme a věřili svým představám. Nic nebylo reálnějšího než bubák pod postelí, víla Amálka nebo baletčin tanec při úplňku. Nevnímali jsme hranici mezi sny, kdy jsme spali a kdy bděli. Všechny naše sny byly skutečné.

Na počátku vašeho podnikání byl taky sen. Něco dokázat, změnit, být známý. Příběhy o šikovných lidech jsou inspirující a motivují vyjít z šedi průměru do lesku světa úspěšných. Podobně by tomu mělo být se jménem vaší společnosti. Za jejím vznikem stojí také jedinečný příběh. …Měli jste těžké začátky? Nebo stálo štěstí na vaší straně hned? Splnili jste si svou prací svůj dětský sen? Jak to bylo u vás?

Promítněte tento příběh do celého vašeho podnikání. Zocelíte tak týmového ducha, vzbudíte zájem podřízených a dodáte své společnosti punc tradice. Konec bude nudným výročním zprávám, se kterými jste si stejně nevěděli příliš rady. Stanou se hotovým uměleckým dílem, PR nástrojem pro vaše VIP klienty, zástupce města, kraje, státu… Konec fádnímu obsahu webových stránek. Podíváte-li se na své podnikání z širší perspektivy, zjistíte, že vypráví váš příběh. A ten můžete oprášit při příležitosti teambuildingů, oslav výročí vzniku firmy, vašich narozenin, novoročního večírku… Však to sami znáte: Dobrý příběh žije v našich srdcích stále. A jen tak jej nazapomeneme.